خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رييس جمهور: استراتیژی جدید امریکا برای ثبات منطقه مفید می باشد

رييس جمهور: استراتیژی جدید امریکا برای ثبات منطقه مفید می باشد

Nov 20, 2017 - 15:51

کابل(پژواک، ۲۹ عقرب ۹۶): اشرف غنى رییس جمهور در دیدار با نمایندۀ خاص آلمان برای افغانستان و پاکستان استراتیژی جدید ایالات متحدۀ امریکا را برای ثبات منطقه مفید خواند و گفت که باید از آن استفادۀ موثر صورت گیرد.

درخبرنامه از ارگ که به آژانس خبری پژواک مواصلت نموده آمده که این دیدار، امروز قبل از ظهر در ارگ انجام شد.

منبع نوشته است که هردو جانب در مورد موضوعات منطقوی، تامین صلح و ثبات در افغانستان، استراتیژی جدید ایالات متحدۀ امریکا برای آسیای جنوبی و افغانستان و موثریت آن، بحث و تبادل نظر نمودند.

رییس جمهور، ضمن تشکر از کمک و همکاری آلمان طی سال های گذشته به افغانستان گفت که استراتیژی جدید ایالات متحدۀ امریکا برای آسیای جنوبی و افغانستان، برای ثبات منطقه مفید می باشد.

او افزود که پس از اعلام این استراتیژی، باید از فرصت های ایجاد شده، استفادۀ موثر صورت گیرد.

همچنان مارکوز پوتزیل نمایندۀ خاص آلمان برای افغانستان و پاکستان، استراتیژی جدید ایالات متحدۀ امریکا برای آسیای جنوبی و افغانستان را مفید دانست و حمایت خویش را از آن اعلام کرد.

او گفت که آلمان، خواهان صلح و ثبات دایمی در افغانستان می باشد و حمایت از پروسه صلح تحت رهبری و مالکیت افغانستان، از تداوم همکاری های کشورش در عرصه های مختلف اطمینان داد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement